Garanti Şartları

Garanti Şartları

1) Duvar kağıtlarında desen numarası (Patern No) dışında üretim numarasını belirten (“Batch” veya “Lot”) numaraları da bulunur. Farklı üretim no’lu ruloların renklerinde ton farklılıkları oluşabilir. Bu nedenle aldığınız ürünlerin batch numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz ve ihtiyacınızı bir seferde satın alınız. Daha sonraki ihtiyaçlarınız için rulodaki etiketi saklayınız. Ancak firmamızın daha sonraki alımlarınızda aynı batch numarasından temin etme garantisi bulunmamaktadır.
 
2) Duvar kağıtları üretim hatalarına karşı firmamızın garanti altındadır. Yerine uygulanmış ürünlerde hata tespit edilmesi halinde, açılmış ve uygulanmış 2 rulo’dan fazlası garanti kapsamının dışındadır. Bu nedenle ürünlerin en fazla 2’şer ruloluk gruplar halinde kesilip uygulanması, kontrol edilmesi, eğer hata varsa uygulamanın durdurulması ve geriye kalan açılmamış ürünlerin iade edilmesi gerekmektedir. Renk ve desen farklılıkları ile baskıdaki hatalar veya kağıdın özürlü olması durumunda, ürün, stokta bulunması koşulu ile yenisi ile, aksi halde beğenilen bir başka desen ile değiştirilir. Bu durumda eski ve yeni ürün arasında fiyat farkı varsa (+) veya (-) olarak müşteri cari hesabına yansıtılır.
 
3) Uygulamayı firmamızın önerdiği ustalara yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda zemin hazırlığından kaynaklanan hatalar hariç olmak üzere, yukarıda açıklandığı gibi yapılan uygulama da firmamızca garanti edilmektedir. Bunun dışındaki uygulama hatalarından firmamız sorumlu değildir. 
 
4) Genel uygulama detayları ve kağıtlarının cins ve tiplerine bağlı olarak bir takım uygulama farklılıkları aşağıda belirtilmiştir. Aldığınız duvar kağıtlarının UYGULAMA TEKNİĞİNİ mağazamızdan sorunuz. Uygulamaların bu kodlara göre yapılması gerekmektedir. Bunun dışındaki uygulama yöntemleri veya yanlış uygulama seçimleri, istenen görüntüyü sağlayamadığı gibi, bazı duvar kağıdı cinslerinde de, ton farklılıklarına ve görünüm bozukluklarına neden olacağından garanti kapsamının dışındadır.
 
 
5) Satın aldığınız duvar kağıdı ile ilgili tüm özellikler duvar kağıdı rulosunda bulunan etiketinde belirtilmiştir. UYGULAMA ÖNCESİ BU ÖZELLİKLERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
 
6) Uygulama sorumluluğu satın alandadır. Bu nedenle ustanıza bu formu okutunuz.
 
7) Uygulama fazlası ürünler (stoklu) ambalajı açılmamış, yeniden satılabilir durumda olmak kaydı ile satış tarihinden itibaren 15 gün içinde satış fişi veya faturası ibraz edilmek şartı ile iade edilebilir. Bunun dışında iade ve değişim kabul edilmez. Stok harici özel siparişle getirilen ürünlerde uygulama fazlası iade kabul edilmez.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu